czwartek, 12 kwietnia 2012

Hejka :) Początek książki

Hejka!!!
Mam 11 lat i chciałem zaprosić wszystkich którzy lubią czytać książki.
Tytuł książki to "Opowieści z Nikelodii".
Będzie to książka tomowa znaczy że będzie kilka tomów.
Ta opowieść będzie fantastyczna i magiczna.
Z góry przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne.
Rozdziały będą się ukazywać raz na tydzień.