Hejka!!!
Mam 11 lat i chciałem zaprosić wszystkich którzy lubią czytać książki.
Tytuł książki to "Opowieści z Nikelodii".
Będzie to książka tomowa znaczy że będzie kilka tomów.
Ta opowieść będzie fantastyczna i magiczna.
Z góry przepraszam za wszelkie błędy ortograficzne.
Rozdziały będą się ukazywać raz na tydzień.
Fajnie, będę czytać twój blog. ; P
OdpowiedzUsuńHej, chciałam cię poinformować, że u mnie na blogu jest nowy rozdział ( i tamten też dokończyłam ) . Sory, że piszę tutaj, ale nie miałam jak się z tobą skontaktować. Dobra, to nara. Zapraszam na bloga. ; ]
OdpowiedzUsuń